Yeni Sayfa Ekle

Kullanıcı, oluşturulacak yeni sayfanın hangi kategoriye ait olduğunu belirlemek için bir kategori seçer. Bu, sayfanın hangi bölümde yer alacağını ve hangi tür içeriği temsil edeceğini belirler.

Kullanıcı, sayfanın adını belirler ve sayfada gösterilecek olan ikonu seçer. Sayfa ikonu, açılan bir ikon listesinden seçilir ve sayfanın tanımlayıcı simgesini temsil eder.

Doğru anahtar kelimeler kullanılarak başlık ve açıklama alanları doldurulur. Doldurulan içerikler ile SEO performansı arttırılır.

Kullanıcı, oluşturduğu sayfanın içeriğini detaylandırmak için bir metin editörü aracılığıyla içerik alanına metin yazısı ekler. Bu alanda, uzun açıklamalar, detaylı bilgiler ve sayfanın amacını açıklayan içerikler bulunabilir. Kısa açıklamalar alanında ise , sayfanın genel özeti veya tanıtım yazıları yer alabilir.

Görseller "Dosyaları Seçin" butonuna tıklanarak açılan sekmeden seçilir. Seçilen görseller için "Yüklemeyi Başlat" butonuna tıklanır ve ilgili alana yüklenir.

"Yüklemeyi başlat" butonuna tıklanmadan yapılan işlemler sisteme kayıt olmaz.

Kullanıcılar, ana sayfa, menü ve footer gibi alanlarda gösterme seçeneklerini aktifleştirip veya pasifleştirerek eklenen sayfaların hangi menü üzerinde görüneceğine karar verirler.

Kullanıcı, yapmak istediği değişiklikleri tamamladıktan sonra "Kaydet" butonuna tıklar. Bu butona tıklandıktan sonra, yapılan değişiklikler sistemde kaydedilir ve güncellenmiş bilgiler kullanıcıların web sitesinde görüntülenir.

Öne çıkan bir görsel belirlenmek istendiğinde ise mevcut görseller arasından biri seçilerek resmin üzerine tıklanır. Bu tıklama işlemiyle, seçilen görsel otomatik olarak öne çıkan görsel olarak belirlenir. Kaydet butonuna tekrar tıklanarak sisteme kayıt edilir.

Last updated