Genel Ayarlar

Genel ayarlar sekmesi, web sitesinin temel bilgilerini oluşturmak için kullanılır. Sizler için hazırlanmış olan 6 farklı tema seçeneği arasından dilediğinizi seçerek hazır template üzerinden ayrıntılı tasarıma başlanır. Yukarıda yer alan alanlar üzerinden web sitesinin rengi, adı, logosu gibi çeşitli özellikleri kolaylıkla oluşturulur.

Dile göre değişken yazılar;

Dile göre değişen yazılar bölümünde ise, otel web sitesinin ana sayfası üzerinde yer alacak metinlerin tanımlamaları yapılmaktadır. Yapılan tanımlamalar yukarıda işaretli olan bölümde seçilen her dil için ayrı ayrı özelleştirilebilir. Oluşturulan her alan, site için belirlenen her bir dil için yeniden tasarlanmalıdır.

FTP ayarları;

Web sitesinin yüklü olduğu FTP bilgilerine, FTP ayarları bölümünden ulaşılmaktadır. Web Sitesi tasarımında dilenen css güncellemeleri Custom Css üzerinden yapılmaktadır.

Son olarak Genel Ayarlar sekmesi üzerinde yapılan güncellemeler kaydet butonuna tıklanarak kaydedilir. Kaydedilen tasarım aşağıda yer alan resimde gösterilen “Sitemi Yayınla” butonuna tıklanarak demo halde görüntülenir.

Last updated