Yeni Banner Ekle

Yeni banner ekle sayfasında bulunan inputların işlevleri;

Gösterilecek ekran:

Bu ekran alanında, içeriğinizi monitör veya telefon gibi farklı cihazlara göre optimize etmek için iki seçenek bulunmaktadır. Monitör veya telefon seçeneklerinden birini seçerek, içeriğinizi farklı ekran boyutlarına ve özelliklerine göre optimize edebilir ve özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu tasarımları oluşturmak için, monitör ve telefon için ayrı ayrı yeni bannerlar eklenmelidir. Yapılan tüm değişiklikler, en aşağıda bulunan "Kaydet" butonuna tıklanarak kaydedilir. Aksi takdirde yapılan değişiklikler işleme alınmaz.

Farklı Görseller ve Tasarımlar Oluşturma:

  • Monitör için daha geniş bir görüntü veya detaylı bir tasarım oluşturabilirken, telefon için daha basitleştirilmiş veya daha dar bir görüntü tercih edebilirsiniz. Bu, her ekran boyutunun benzersiz gereksinimlerini karşılamak için tasarımın ve görsellerin uygun şekilde ölçeklendirilmesini sağlar.

Aynı Görseller ve Tasarımların Kullanılması:

  • Aynı içeriği hem monitör hem de telefon ekranları için kullanmak istiyorsanız, aynı görselleri ve tasarımları kullanabilirsiniz. Bu durumda, içeriğinizin her iki ekran türünde de uygun şekilde görüntülenmesini sağlamak için görsellerin ve tasarımın genel olarak uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, görsellerin ve metnin her iki ekran boyutuna uygun olarak düzenlenmesi gerekebilir.

Kullanıcı ilk olarak hangi banner tipini kullanmak istediğini belirler. Mevcut seçenekler arasında "Video" veya "Fotoğraf" seçeneklerinden birini seçer.

Eğer video seçeneğini tercih ediyorsanız:

  • "Video" seçeneğini işaretleyin.

  • Ardından, "Yükle" butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan bir video seçin.

  • Video yükleme sırasında format ve boyut gereksinimlerini kontrol edin.

Eğer fotoğraf seçeneğini tercih ediyorsanız:

  • "Fotoğraf" seçeneğini işaretleyin.

  • Ardından, "Yükle" butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan bir fotoğraf seçin.

  • Fotoğraf yükleme sırasında format ve boyut gereksinimlerini kontrol edin.

Last updated